Nieuwe artikelen

Buitenspeelgoed op een balkon

Veel huizen hebben geen tuin, maar een balkon. Dit is natuurlijk helemaal niet erg, maar met kinderen is het soms wat lastiger. Op een balkon is het wat lastiger om buiten te spelen dan in een tuin. Gelukkig zijn er (voor kleine kinderen) wel wat leuke oplossingen te vinden, zodat je met het lekkere weer toch buiten kunt zitten met je kind. Hier zijn verschillende soorten buitenspeelgoed die ook geschikt zijn voor op een balkon.

Als eerste kun je een zandbak kopen. Die zijn er ook zeker in kleine formaten! Wat ook handig is, is dat er varianten zijn waar een bankje in verwerkt zit, dus dan heb je dat ook meteen voor je kind. Een zandbak is het hele jaar door leuk, in de zomer kunnen kinderen er ook lekker met emmertjes en schepjes en water in spelen.

Een zwembadje voor in de zomer is ook altijd een succes! Er zijn hele kleine zwembadjes te koop en je blaast het natuurlijk op, dus het staat niet de hele tijd op je balkon. Hierdoor neemt het alleen maar ruimte in wanneer je het ook echt gebruikt. Dat is dus ideaal als je ruimtegebrek hebt.

Daarnaast kun je natuurlijk ook veel speelgoed dat normaal binnen staat, buiten gebruiken. Zolang het maar niet te kleine onderdeeltjes bevat, maakt dat niets uit. Autootjes zijn buiten net zo leuk als binnen, misschien zelfs nog wel leuker. Dit geldt voor veel speelgoed van binnen.

Als laatste is een zand- en watertafel heel leuk, die kun je ook vaak klein opvouwen en ergens anders opbergen. Een zand- en watertafel is leuk, vooral ook in de zomer, omdat je bootjes in het water kunt laten varen. Er zijn allerlei extra onderdelen die je erbij kunt kopen, zoals schepjes en waterradjes. Ook deze tafels zijn er weer in allerlei formaten.

https://www.buitenspeelgoed.nl/

Registreer u vandaag nog en word lid van ons platform

Wil jij jouw blogs delen en een breed publiek bereiken? Wacht niet langer en registreer je vandaag nog op Kijkopinterieur.nl

Gerelateerde artikelen die u mogelijk interesseren

Gerelateerde berichten

Waar je écht aan moet denken bij een verbouwing

Voordat je ook maar één tegel loshaalt, moet je helder hebben wat je doelen zijn. Wil je meer ruimte, betere indeling, of gewoon iets nieuws? Denk vooruit, hoe wil je het straks gebruiken? Teken plattegronden, maak een moodboard en overleg met iedereen die in huis woont. Een verbouwing zonder plan is vragen om stress en kosten die uit de hand lopen. Installaties onder de loep: elektra, water en meerEen verbouwing is hét moment om de technische installaties te vernieuwen of verbeteren. Denk aan extra groepen in de meterkast, slimme schakelaars of betere verlichting. Voor veilige stroomvoorziening is de juiste bekabeling essentieel. Grijze YMVK-kabels worden vaak gebruikt vanwege zijn betrouwbaarheid en robuustheid. Ook waterleidingen, afvoeren en eventueel vloerverwarming moeten op tijd worden meegenomen. Stopcontacten, lichtpunten en schakelaars Een veelgemaakte fout is te weinig aansluitpunten. Denk goed na over waar je stopcontacten nodig hebt: naast het bed, bij de eettafel, of voor

Gepubliceerd door Kijk op Interieur.nl